Okna dachowe Konin

Firma FAKRO powstała w 1991 roku jako spółka prywatna, oparta w stu procentach na polskim kapitale. W ciągu 25 lat z małego, rodzinnego zakładu rozwinęła się w międzynarodową korporację, która dziś zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych.

Strona producenta okien dachowych firmy FAKRO

Film – 25 Lat -Film o Firmie Fakro

Velux - energooszczędne okna 3-szybowe

Polska firma z ponad 24-letnim doświadczeniem w produkcji okien dachowych.

Okna obrotowe z drewna produkowane w technologii SuperThermo.
Podwyższona szczelnośc i energooszczędność, Klamka z kluczykiem w dolnej części skrzydła. Posiada również funkcję mikrouchylenia (wentylacja pasywna). To jedne z wielu możliwości okien firmy OKPOL.

Strona producenta okien dachowych firmy OKPOL

Fakro okna

Oferta firmy VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, okien do płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania. Produkty te pomagają stworzyć zdrowy klimat wewnętrzny, idealny do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku.

Firma VELUX aktywnie uczestniczy w życiu gospodarczym i społecznym kraju, w tym życiu społeczności lokalnych. W Polsce działają FUNDACJE VELUX, wspierające organizacje społeczne, które realizują projekty zapobiegające wykluczeniu społecznemu dzieci i młodzieży.

Strona producenta okien dachowych firmy VELUX

Okpol zdjęcie okna dachowego